sportyond στο gmail dot com
επαφή: Nicholas

Ηλεκτρονικός πίνακας βαθμολογίας μπάσκετ NBA και χρονοδιακόπτης βολής

Περιγραφή:

Το ρολόι βολής και ο πίνακας αποτελεσμάτων ενός σετ περιλαμβάνει βασικές πληροφορίες παιχνιδιού για το μπάσκετ.
Αυτό το ρολόι βολής και ο πίνακας αποτελεσμάτων εμφανίζει το όνομα της ομάδας γηπεδούχων και φιλοξενουμένων με 8 γράμματα, σκορ έως 199, περίοδο έως 4,
χρόνο έως 99:59, φάουλ έως 9, τάιμ άουτ έως 4, ένδειξη κατοχής, εσωτερικό ρολόι βολής και ανεξάρτητο πυροβολημένο ρολόι.
Όταν ο χρόνος περιόδου είναι μικρότερος από ένα λεπτό, ο πίνακας αποτελεσμάτων εμφανίζει τον χρόνο έως το 1/10 του δευτερολέπτου.

Χαρακτηριστικά:

1.Υιοθετήστε ένα τσιπ για έλεγχο, λογισμικό για ρύθμιση του ρολογιού, είναι με υψηλό βαθμό ακρίβειας.
2.Εύκολο λειτουργεί , σύμφωνα με τις λειτουργικές συνήθειες των ανθρώπων.
3. Υιοθετήστε εισαγόμενα LED με υψηλή φωτεινότητα ως μονάδα οθόνης, μπορεί να προβληθεί εύκολα.

Λειτουργίες:

1.Ασύρματο Ελεγκτής RF είστε διαθέσιμος για τον πίνακα αποτελεσμάτων του μπάσκετ και το ρολόι σουτ.
2. Το ρολόι του πίνακα αποτελεσμάτων και των βολών δείχνει το όνομα της ομάδας, το σκορ έδρας, το σκορ φιλοξενουμένων, τον χρόνο αγώνα, το σέρβις, το φάουλ,