Housing material

Aluminum

Περιγραφή:

Ο μεγάλος πίνακας αποτελεσμάτων περιλαμβάνει γενικές πληροφορίες παιχνιδιού για το μπάσκετ στα Γυμναστήρια.
Ο πίνακας αποτελεσμάτων εμφανίζει το όνομα της ομάδας Home και Επισκέπτη με 8 γράμματα, Βαθμολογίες έως 199, Χρόνος έως 99:59,
Συνολικά φάουλ έως 99, Προσωπικά φάουλ σε 5 κουκκίδες LED, Αριθμός παίκτη έως 99, Πόντοι παίκτη έως 99, Περίοδος έως 9, Time
out σε 4 μικρά μπλοκ LED και υποδεικνύει κατοχή, και ανεξάρτητο ρολόι βολής στο 99 με χρόνο περιόδου έως 99:59.

Λειτουργίες:

1. Ο πίνακας ελέγχου είναι διαθέσιμος σε μονάδες ασύρματης ραδιοσυχνότητας για τον πίνακα αποτελεσμάτων μπάσκετ.
2. Ο πίνακας αποτελεσμάτων του μπάσκετ εμφανίζει σκορ Γηπεδούχου και Επισκέπτη, όνομα ομάδας, περίοδο, συνολικά φάουλ, προσωπικό σφάλμα,
αριθμό παίκτη, πόντο παίκτη, τάιμ άουτ και δείκτες θέσης, ανεξάρτητο ρολόι βολής με ώρα αγώνα και επίσης
διαθέτει ένα τετραψήφιο ρολόι.
3.Με τη λειτουργία του πεδίου ανταλλαγής και του ήχου σφυρίχτρας μετά την εξάντληση της ώρας/του ρολογιού του παιχνιδιού.
4.Όταν ο χρόνος παιχνιδιού είναι μικρότερος από ένα λεπτό, ο πίνακας αποτελεσμάτων εμφανίζει τον χρόνο στο 1/10 του δευτερολέπτου.